V prípade, že ste aj vy podľahli tomu úžasnému nápoju, teda káve, nemusíte hneď investovať množstvo peňazí na zakúpenie profesionálneho espresso stroja. Existuje jednoduchá alternatíva, s výsledkom ktorej budete veľmi milo prekvapení.

Espresso 1911

04.11.2020

Tak, a je to tu zas! Prší a fúka, ani psa by nevyhnal... A to nie je všetko. Vďaka protipandemickým opatreniam nám zatvorili aj kaviarne. Našťastie v našej pražiarni kávy, neďaleko Bratislavy, pod kotlom nevyhaslo. Symbolicky, lebo srdcom našej pražiarne je elektrický stroj. A teda, či potrebujete kávu na doma, alebo do firmy, radi Vám ju...

Takmer každý pražiar vymenúva pri opise svojej kávy mnoho vlastností a príchutí. Nie vždy však vo svojej šálke nájdete všetko, čo pražiar napíše. Čím je teda dané chuťové vnímanie kávy? Dôkaz je jednoducho v šálke, v individuálnom vnímaní a spôsobe jej prípravy.

Pitie kávy je naším potešením. Praženie kávy nás baví. Kombináciu oboch pocitov chceme prinášať ľuďom, ktorí majú radi chuť čerstvo upraženej kávy rovnako ako my.